19 logo 19 numerologia |  w prasie  |  kontakt
numerologia logo o mnienumerologia dla ciebienumerologia dla firm

Cykl "Podpis jako koło ratunkowe"
(szczęście jest na końcu Twojego długopisu)

zobacz skan artykułu"dzieci ery wodnika: Cyfry przeznaczenia"
Tygodnik "Gwiazdy mówią...",
Nr 8 | 25.02.2007.




Numerolodzy twierdzą, że około 90% ludzi żyje w numerologicznej dysharmonii, co może być przyczyną złych wyborów, nałogów, pecha, a nawetkłopotów zdrowotnych. Jedynym na to lekarstwem jest uporządkowanie liczb rządzących naszym losem.


- Liczby towarzyszą nam przez całe życie - tłumaczy Grażyna Bątkowska, pasjonatka numerologii pitagorejskiejleżącej u podstawy metodologii Gladys Lobos - i mają zasadniczy wpływ na jego jakość. Portret numerologiczny wynika z daty urodzenia, z naszych imion i nazwisk. Niestety, rzadko się zdarza, że "nasze" liczby tworzą harmonijny układ.


Zacharowana czwórka

Maria S. całe życie ciężko pracowała, a i tak wszystko przychodziło jej z trudem. Cokolwiek by nie robiła, miała wrażenie, że Los złośliwie rzuca jej kłody pod nogi. Zaczeła więc przyczyny szukać w "nadnaturalnej" sferze życia. niemal się załamała, gdy pewna numerolożka stwierdziła, że jest Czórką, a to największe pracusie w skali numerologicznej i - z niewielkimi wyjątkami - całe życie muszą tyrać.
Zmęczona harówką Czwórka pomyślała, że nie podda się. Zaczeła uczęszczać na kursy pozytywnego myślenia, pisała afirmacje, pracowała z energiami. Rezultaty były żadne. Zrozpaczona powtórzyła wizytę u numerologa, chcąc zgłebić swój portret numerologiczny. Tym razem trafiła do Pani Grażyny Bątkowskiej i zaraz na wstępie usłyszała diagnozę: "Jak większość ludzi tkwi Pani w nieharmonijnym układzie cyfr, ale przecież to można zmienić!"

"I już nie będę zacharowaną Czwórką?" spytała Pani Maria, nie wierząc w tak cudowne ocalenie. "Będzie Pani, tego nie da się zmienić", odparła numerolożka, "ale praca przyniesie Pani radość, sukces i pieniądze".
Naturlanie Pani Maria zgodziła się na zmienę numerologiczną, czyli zabieg, który wprowadza harmonię do układu cyfr tworzących dany portret numerologiczny.
Grażyna Bątkowska uporządkowała klientce cyfry przeznaczenia. Dziś Pani maria znajduje się w gronie osób, które co jakiś czas meldują numerolożce o zachodzących w ich życiu pozytywnych zmianach, w które wcześniej nie chciały uwierzyć.


W czepku urodzonych ze świecą szukać

Nie jest łatwo uporzątkować bałagan w osobistym portrecie numerologicznym człowieka. Wiedzę o tym, jak to zrobić, posiadają jedynie biegli numerolodzy. Grażyna Bątkowska stworzyła autorską metodę: cyfry emanujące energią korzystną dla danego człowieka odnajduje, wspierając wiedzę numerologiczną wahadłem radiestezyjnym.

Ponieważ daty urodzenia zmienić nie można, numerolog tworzy m.in. nowe imiona. Czasami powstają dziwne, fantazyjne, jak Aari, Harri, Uriulu. Chcąc wejść w ich wibracje (każda litera alfabetu to w numerologii także i cyfra) i korzystać z ich mocy, trzeba trochę popracować pod kierunkiem numerologa.

Każdy ma szansę na pozytywną odmmianę i im szybciej to zrobi tym dla niego lepiej.

- A ponieważ numerologicznych farciarzy, czyli ludzi w czepku urodzonych jest niewielu - mówi pani Grażyna - coraz częściej zdaża się, że po analizę numerologiczną i właściwe ustawienie cyfr przeznaczenia proszą rodzice niemowląt. Daje im to wiedzę o skłonnościach ich dziecka, zdrowiu i z czasem stanowi pomoc w decyzjach wychowawczych.

Cyfry przeznaczenia - bo tak właściwie nazywa się metoda pani Grażyny Bątkowskiej - pomogą nie tylko niemowlętom, ale i emerytom - ich lęk przed samotnością ustawienie numerologiczne może zmienić w początek pozytywnego etapu życia, pełnego nowych przyjaźni, odkrytych talentów, o których nie mieli pojęcia... Oczywiście skorzystają na ustawieniach także biznesmen. Cyfry podpowiedzą im właściwą nazwę firmy, korzystny dlaniej dzień otwarcia, pomogą przy doborze pracowników.

W opinii pani Grażyny Bątkowskiej naszym życiem rządzą cyfry - warto więc wykorzystać ich moc!


Hanna Etemadi


pasek dol
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 19 numerologia (cyfryprzeznaczenia.pl)

Polityka cookies
projekt i wykonananie © 2007 netive.pl
Valid XHTML 1.0 Transitional     Valid XHTML 1.0 Transitional