19 logo 19 numerologia |  w prasie  |  kontakt
numerologia logo o mnienumerologia dla ciebienumerologia dla firm

Cykl "Podpis jako koło ratunkowe"
(szczęście jest na końcu Twojego długopisu)

"Szczęście jest na końcu Twojego długopisu. Podpis jako koło ratunkowe"
"Podpis dla Dwójki"

Tygodnik "Gwiazdy mówią...",
Nr 3 | 20.1.2008r.
Czy zdajesz sobie sprawę, jak bardzo ważny jest Twój podpis? Od tego, jaką ma on wartość numerologiczną, zależy jakość Twojego życia. Dobry podpis przyciąga życiowy fart, zły – ściąga kłopoty. znajdź taki, jaki Cię uskrzydli!

W poprzednim tygodniu pisaliśmy o podpisach dla JEDYNEK (na str. 6), pora na DWÓJKI. Najpierw oblicz swoją liczbę urodzeniową: zsumuj wszystkie liczby ze swojej daty urodzenia, a wynik sprowadź do najprostszej postaci, np.

4.05.1968=4+5+1+9+6+8=33 (3+3) = 6.

Następnie sprawdź, jaką wartość ma podpis, jakiego używasz: wszystkim jego literom przyporządkuj odpowiednie liczby (pomoże Ci w tym tabelka), następnie je zsumuj. Jeśli jesteś uro dzeniową DWÓJKĄ, możesz niżej sprawdzić, czy Twój podpis jest dla Ciebie dobry.

A co zrobić, jeśli jest niewłaściwy? Koniecznie trzeba go zmienić! Może zaczniesz używać dodatkowych imion? Albo użyjesz skrótu czy będziesz posługiwać się inicjałami? Agnieszka Krystyna Kowalczyk może się podpisywać: A. K., A. Kowalczyk, A. Kow., A. K. Kowalczyk. Jeszcze więcej możliwości daje podpis podręczny (sygnatura), bo możesz w nim przemycać dodatkowe litery, ukryte np. w ornamentach. W każdym razie – kombinuj!


A teraz przyjrzyjmy się DWÓJCE.

Cechuje Cię: łagodność charakteru, skromność, dobroć, przezorność i dyskrecja. Jesteś istotą miłą, spokojną, tolerancyjną, a także introwertyczną, poważną, pracowitą i odpowiedzialną. Pragniesz żyć w pokoju i harmonii ze wszystkimi. Wyrozumiałość, z jaką traktujesz bliźnich, otwiera Ci w życiu wiele drzwi, które przed innymi są zamknięte. Umiesz się dostosowywać do ludzi i sytuacji.

Kosmicznym zobowiązaniem Dwójek, a więc tym, z czym przyszłaś na świat, jakie masz cele dozrealizowania, jest uczenie innych zrozumienia i tolerancji. Pokazuj, że wewnętrz ną równowagę osiąga się tylko wtedy, gdy jest się elastycznym, zdolnym do akceptacji i przebaczenia.

Twoim osobistym wyzwaniem, a więc tym, z czym sama musisz się uporać, jest budowanie poczucia własnej wartości, przezwyciężanie słabości i nie pewności.

Twój podpis zarówno dla celów urzędowych, jak i prywatnych może mieć tylko jedną wartość: 1. Jedynie taki umocni Twoją pozycję w każdej dziedzinie życia, doda Ci pewności siebie, da przeznaczenie liczby 3, dzięki czemu będziesz mogła liczyć na większy fart w życiu, na dary losu.

Unikaj podpisów o wartości:
8 - wzmacnia niepewśość DWÓJEK, zaburza relacje w rodzinie, sprowadza zmienność losów, wywołuje huśtawkę emocjonalną, nie potrzebnie dodaje hardości, przez co możesz być osobą nadmiernie konfliktową, nie do zniesienia.
3 - powoduje niecierpliwość i gwałtowność.
5 - z takim podpisem czeka Cię samotne życie.
6 - przynosi problemy zdrowotne i rodzinne, nie radzenie sobie z własną seksualnością, a do tego – zmienność losów. Ponadto podpis o takiej wartości może wzmacniać niepewność, zaniżoną samoocenę, ale także hardość i upór.


GRAŻYNA JANINA BĄTKOWSKA
numerolog1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R
S T U V W X Y z  


pasek dol
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 19 numerologia (cyfryprzeznaczenia.pl)

Polityka cookies
projekt i wykonananie © 2007 netive.pl
Valid XHTML 1.0 Transitional     Valid XHTML 1.0 Transitional