19 logo 19 numerologia |  w prasie  |  kontakt
numerologia logo o mnienumerologia dla ciebienumerologia dla firm

Cykl "Podpis jako koło ratunkowe"
(szczęście jest na końcu Twojego długopisu)

"Szczęście jest na końcu Twojego długopisu. Podpis jako koło ratunkowe"
"Podpis dla Trójki"

Tygodnik "Gwiazdy mówią...",
Nr 4 | 27.1.2008r.
Podpis to sprawa najwyższej wagi. Aby Twoje życie obfitowało w powodzenia, musi mieć on właściwą wartość numerologiczną. W tym odcinku podajemy, jaki powinien być podpis urodzeniowych TRÓJEK.


1. Aby sprawdzić, jaką jesteś liczbą urodzeniową, zsumuj wszystkie liczby ze swojej daty urodzenia, a wynik sprowadź do najprostszej postaci, np. 4.05.1968 = 4+5+1+9+6+8=33 (3+3)=6.

2. Oblicz następnie, jaką wartość ma podpis, jakiego używasz: wszystkim występującym w nim literom przyporządkuj odpowiednie liczby (pomoże Ci w tym tabelka). Liczby dodaj do siebie, a wynik, jak wyżej, sprowadź donaj prostszej postaci.

3. Jeśli podpis jest niewłaściwy, koniecznie go zmień! Weź pod uwagę wszystkie imiona, jakie kiedykolwiek Ci nadano. Może należy dodać do podpisu któreś z nich. A może wystarczy podpisywać się inicjałami? Przygotuj kilka wersji popi su o właściwej dla siebie wartości, aby mieć taki, który nadaje się doskładania pod oficjalnymi dokumentami, i taki, który będzie Ci służył w prywatnej korespondencji. Jolanta Ewa Marczak może się podpisywać: J. E. Marczak, Jolanta Marczak, J. M., Jola, Jolka. Uwaga! Podpisując się odręcznie, możesz wpleść w sygnaturę dodatkowe litery, a nawet liczby, które po prawią wartość Twojego podpisu.


A teraz przyjrzyjmy się TRÓJCE.

Cechuje Cię umiłowanie życia. Jesteś dobra, łagodna i wielkoduszna, energiczna i pełna entuzjazmu. Potrafisz umilać życie innym ludziom. Masz lotny umysł oraz łatwość wysławiania się i komunikowania. Jesteś w "czepku urodzona".

Kosmicznym zobowiązaniem TRÓJEK jest pokazanie innym, że optymizmem i pozytywną filozofią można przezwyciężyć wszelkie przeszkody; że szczęście, wiara i wyobraźnia łączą nas z ludźmi i otwierają przed nami wszystkie drzwi.

Twoim osobistym wyzwaniem, a więc tym, z czym sama musisz się uporać, jest nauka koncentracji oraz poradzenie sobie ze swoim codziennym rozbieganiem i rozproszeniem uwagi.

Twój podpis zarówno dla celów urzędowych, jak i prywatnych może mieć tylko jedną wartość: 9 - daje przeznaczenie TRÓJKI, co oznacza obfitość darów losu dla Ciebie i dla Twojego otoczenia. Dzięki niemu staniesz się niesamowitym farciarzem, będziesz się cenić, a przy tym zaczniesz okazywać hojność i ofiarność, nieść pomoc innym.

Unikaj między innymi podpisów o wartości:
1 - daje przeznaczenie CZWÓRKI, co oznacza, że aby otrzymać godziwą zapłatę, trzeba się naharować więcej niż inni.
8 - może powodować zaniżoną samoocenę, konfliktowość i nadmierną hardość, a w dodatku okaże się, że otaczają Cię sami pseudoprzyjaciele.
6 - daje przeznaczenie DZIEWIĄTKI, a to oznacza problemy rodzinne, obsesję na tle uczuć, zaniżoną samoocenę. Łatwo możesz też dać się wykorzystywać.
4 - może sprowadzić na Ciebie samotność, zamknąć Cię, podczas gdy, będąc TRÓJKĄ, potrzebujesz ludzi jak powietrza. Możesz też mieć problemy z wyrażaniem siebie.


GRAŻYNA JANINA BĄTKOWSKA
numerolog1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R
S T U V W X Y Z  


pasek dol
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 19 numerologia (cyfryprzeznaczenia.pl)

Polityka cookies
projekt i wykonananie © 2007 netive.pl
Valid XHTML 1.0 Transitional     Valid XHTML 1.0 Transitional