19 logo 19 numerologia |  w prasie  |  kontakt
numerologia logo o mnienumerologia dla ciebienumerologia dla firm

Cykl "Podpis jako koło ratunkowe"
(szczęście jest na końcu Twojego długopisu)

"Szczęście jest na końcu Twojego długopisu. Podpis jako koło ratunkowe"
"Podpis dla Czwórki"

Tygodnik "Gwiazdy mówią...",
Nr 6 | 10.2.2008r.
Podpis to sprawa najwyższej wagi. Aby Twoje życie obfitowało w sukcesy, musi mieć on właściwą wartość numerologiczną.
W tym numerze podajemy, jaki powinien być podpis urodzeniowych CZWÓREK.


1. Aby sprawdzić, jaką jesteś liczbą urodzeniową, zsumuj wszystkie liczby ze swojej daty urodzenia, a wynik sprowadź do najprostszej postaci, np. 4.05.1968 = 4+5+1+9+6+8 = 33 (3+3) = 6.

2. Oblicz następnie, jaką wartość ma podpis, jakiego używasz: wszystkim występującym w nim literom przyporządkuj odpowiednie liczby (pomoże Ci w tym tabelka). Liczby dodaj do siebie, a wynik, jak wyżej, sprowadź do najprostszej postaci.

3. Jeśli podpis jest niewłaściwy, koniecznie go zmień! Weź pod uwagę wszystkie imiona, jakiekiedykolwiek Ci nadano. Może na leży dodać do podpisu któreś z nich. A może wystarczy podpisywać się inicjałami? Przygotuj kilka wersji popisu o właściwej dla siebie wartości, aby mieć taki, który nadaje się do składania podoficjalnymi dokumentami, i taki, który będzie Ci służył w prywatnej korespondencji. Jolanta Ewa Marczak może się podpisywać: J. E. Marczak, Jolanta Marczak, J. M., Jola, Jolka.
Uwaga! Podpisując się odręcznie, możesz wpleść w sygnaturę dodatkowe litery, a nawet liczby, które poprawią wartość Twojego podpisu


A teraz przyjrzyjmy się CZWÓRCE.

Cechuje Cię powaga, praktycyzm i pracowitość. Jesteś wytrwała, odpowiedzialna, godna zaufania. Lubisz porządek i dyscyplinę. Masz analityczny, racjonalny umysł. Umiesz podejmować trafne decyzje i uparcie podążać do celu.
Mówisz zwięźle i precyzyjnie, ale trudno Ci wyrażać uczucia. W obyciu bywasz surowa i szorstka, w przyjaźni za to - wierna i lojalna. Zawsze jesteś gotowa stanąć w obronie pokrzywdzonych.

Kosmicznym zobowiązaniem CZWÓREK jest udowodnienie reszcie świata, że poczucie odpowiedzialności, praca i porządek pozwalają osiągnąć każdy cel. Przyszły one też na świat, by bronić sprawiedliwości i praw człowieka, by być filarami społeczeństwa.

Twoim osobistym wyzwaniem, a więc tym, z czym sama musisz się uporać, jest nauczenie się, jak być bardziej otwartym, wyrozumiałym i elastycznym człowiekiem.

Twój podpis zarówno dla celów urzędowych, jak i prywatnych powinien mieć wartość 8 bądź 44 – daje przeznaczenie TRÓJKI, co oznacza obfitość darów losu dla Ciebie i dla Twojego otoczenia. Nie zmniejsza, co prawda Twojego czasem nadmiernie silnego poczucia obowiązku, ale za to może sprawić, że jeśli się napracujesz, to za godziwą zapłatę. Nie będziesz musiała o wszystko walczyć, dobre okazje same pojawią się na Twojej drodze.


Unikaj między innymi podpisów o wartości:
3 - ten, coprawda, wniósłby do Twojego życia lekkość, ale też sprowadził by na Ciebie samotność;
2 - może być powodem nieustannych wątpliwości, niepewności, pasywności;
4 - mógłby spowodować Twoje zamknięcie się na świat i ludzi i – co za tym idzie – samotność, a także sprowadzić problemy zdrowotne w rodzinie. Byłabyś raz na wozie, raz pod wozem. Aby dobrze zarobić, musiałabyś się strasznie natyrać.GRAŻYNA JANINA BĄTKOWSKA
numerolog1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R
S T U V W X Y Z  


pasek dol
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 19 numerologia (cyfryprzeznaczenia.pl)

Polityka cookies
projekt i wykonananie © 2007 netive.pl
Valid XHTML 1.0 Transitional     Valid XHTML 1.0 Transitional