19 logo 19 numerologia |  w prasie  |  kontakt
numerologia logo o mnienumerologia dla ciebienumerologia dla firm

Cykl "Podpis jako koło ratunkowe"
(szczęście jest na końcu Twojego długopisu)

"Szczęście jest na końcu Twojego długopisu. Podpis jako koło ratunkowe"
"Podpis dla Piątki"

Tygodnik "Gwiazdy mówią...",
Nr 7 | 17.2.2008r.
Podpis to sprawa najwyższej wagi. Aby Twoje życie obfitowało w sukcesy, musi mieć on właściwą wartość numerologiczną. W tym numerze podajemy, jaki powinien być podpis urodzeniowych PIĄTEK.


1. Aby sprawdzić, jaką jesteś liczbą urodzeniową, zsumuj wszystkie liczby ze swojej daty urodzenia, a wynik sprowadź do najprostszej postaci, np. 4.05.1968 = 4+5+1+9+6+8 = 33 (3+3) = 6.

2. Oblicz następnie, jaką wartość ma podpis, jakiego używasz: wszystkim występującym w nim literom przyporządkuj odpowiednie liczby (pomoże Ci w tym tabelka). Liczby dodaj do siebie, a wynik, jak wyżej, sprowadź do najprostszej postaci.

3. Jeśli podpis jest niewłaściwy, koniecznie go zmień! Weź pod uwagę wszystkie imiona, jakiekiedykolwiek Ci nadano. Może na leży dodać do podpisu któreś z nich. A może wystarczy podpisywać się inicjałami? Przygotuj kilka wersji popisu o właściwej dla siebie wartości, aby mieć taki, który nadaje się do składania podoficjalnymi dokumentami, i taki, który będzie Ci służył w prywatnej korespondencji. Jolanta Ewa Marczak może się podpisywać: J. E. Marczak, Jolanta Marczak, J. M., Jola, Jolka.
Uwaga! Podpisując się odręcznie, możesz wpleść w sygnaturę dodatkowe litery, a nawet liczby, które poprawią wartość Twojego podpisu


Przyjrzyjmy się PIĄTCE.

Cechuje Cię przenikliwy, lotny umysł, ogromna potrzeba wolności i niezależności oraz intuicja. Masz genialne pomysły. Czujesz ludzi takimi, jakimi są, a nie takimi, za jakich chcieliby się podawać. Jesteś człowiekiem impul sywnym, niecierpliwym. Nie nadajesz się do monotonnej, rutynowej pracy. Kochasz zmiany i ryzyko. Jesteś w stanie poświęcić wszystko dla przygody i wolności. Piątka daje impuls, jest siłą, napędem.
W niesprzyjających warunkach może to powodować niecierpliwość, nerwowość, porywczość, lekkomyślność, lenistwo, brak rozwagi.

Kosmicznym zobowiązaniem PIĄTEK jest wykorzystanie własnego entuzjazmu i witalności do tego, by pokazać innym ludziom, że życie jest fascynującym wyzwaniem; że w grze, jaką ono jest, żadne stawki nie są zbyt wysokie, tylko czasem gracze są mierni.

Twoim osobistym wyzwaniem jest zapanowanie nad własnym temperamentem i nauczenie się, jak żyć w zgodzie ze sobą i z innymi.

Twój podpis zarówno dla celów urzędowych, jak i prywatnych powinien mieć wartość 4 bądź 22. W obu wersjach ugruntowuje wszystkie pozytywne cechy PIĄTEK, pomnaża ich talenty. Wzmaga błyskotliwość i kreatywność. PIĄTKI należą do tzw. triady uzdrowicieli i podpis o wartości 4 potęguje związane z tym cechy, jak choćby niebywałą intuicję czy dar przekazywania pozytywnej energii. Daje przeznaczenie liczby 9, co oznacza przebywanie wśród ludzi, a Ty tego bardzo potrzebujesz.
Przy tym wszystkim z nieco nazbyt żywiołowej osoby uczyni Cię kimś, kto umie sumiennie pracować, zarządzać swoim czasem i energią, jest gospodarny

Unikaj między innymi podpisów o wartości:
1 - daje zaniżoną samoocenę, pasywność, nadwrażliwość, zaburzenia w relacjach rodzinnych, w tym nadmiernie obciążające zobowiązania wobec rodziny, a także problemy ze zdrowiem (choroby skóry, układu oddechowego, narządów rodnych);
2 - ten podpis może być powodem Twojej samotności;
8 - sprowadza gwałtowność, nadpobudliwość, agresję, utrudnia wyrażanie siebie, powoduje problemy zdrowotne: nadciśnienie, silne migreny, a tak że bóle stawów, karku, kręgosłupa, gardła;
3 - na podpis o takiej wartości możesz reagować podobnie, jak w przypadku podpisu o wartości 8, jednak wszystkie objawy będą łagodniejsze.


GRAŻYNA JANINA BĄTKOWSKA
numerolog1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R
S T U V W X Y Z  


pasek dol
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 19 numerologia (cyfryprzeznaczenia.pl)

Polityka cookies
projekt i wykonananie © 2007 netive.pl
Valid XHTML 1.0 Transitional     Valid XHTML 1.0 Transitional