19 logo 19 numerologia |  w prasie  |  kontakt
numerologia logo o mnienumerologia dla ciebienumerologia dla firm

Cykl "Podpis jako koło ratunkowe"
(szczęście jest na końcu Twojego długopisu)

"Szczęście jest na końcu Twojego długopisu. Podpis jako koło ratunkowe"
"Podpis dla Szóstki"

Tygodnik "Gwiazdy mówią...",
Nr 8 | 24.2.2008r.
Podpis to sprawa najwyższej wagi. Aby Twoje życie obfitowało w sukcesy, musi mieć on właściwą wartość numerologiczną. W tym numerze podajemy, jaki powinien być podpis urodzeniowych SZÓSTEK.


1. Aby sprawdzić, jaką jesteś liczbą urodzeniową, zsumuj wszystkie liczby ze swojej daty urodzenia, a wynik sprowadź do najprostszej postaci, np. 4.05.1968 = 4+5+1+9+6+8 = 33 (3+3) = 6.

2. Oblicz następnie, jaką wartość ma podpis, jakiego używasz: wszystkim występującym w nim literom przyporządkuj odpowiednie liczby (pomoże Ci w tym tabelka). Liczby dodaj do siebie, a wynik, jak wyżej, sprowadź do najprostszej postaci.

3. Jeśli podpis jest niewłaściwy, koniecznie go zmień! Weź pod uwagę wszystkie imiona, jakiekiedykolwiek Ci nadano. Może na leży dodać do podpisu któreś z nich. A może wystarczy podpisywać się inicjałami? Przygotuj kilka wersji popisu o właściwej dla siebie wartości, aby mieć taki, który nadaje się do składania podoficjalnymi dokumentami, i taki, który będzie Ci służył w prywatnej korespondencji. Jolanta Ewa Marczak może się podpisywać: J. E. Marczak, Jolanta Marczak, J. M., Jola, Jolka.
Uwaga! Podpisując się odręcznie, możesz wpleść w sygnaturę dodatkowe litery, a nawet liczby, które poprawią wartość Twojego podpisu


Przyjrzyjmy się SZÓSTCE.

Cechuje Cię: spokój, rozsądek, romantyzm, subtelność, idealizm, ofiarność. Masz wrodzone poczucie rytmu, równowagi, barwy i estetyki. Jesteś człowiekiem miłosiernym i dobrotliwym. Dobrze Ci się współpracuje z innymi. Ważna dla Ciebie jest rodzina. Silnie przywiązujesz się do osób, które kochasz. Wymagasz od nich miłości i opieki i czasem przekraczasz granice w okazywaniu partnerom zazdrości i zaborczości. Nie lubisz zmagać się z problemami. Często wykazujesz wobec nich bierną postawę, wpadasz w pesymizm albo wymigujesz się chorobami.

Kosmicznym zobowiązaniem SZÓSTEK jest podkreślanie wagi więzów i miłości rodzinnej oraz pokazanie, że fundamentem szczęśliwego i harmonijnego życia jest hojność oraz szacunek dla wartości etycznych.

Twoim osobistym wyzwaniem jest na uczenie się, jak być bardziej aktywnym i walecznym, jak nie poddawać się w dążeniu do celu oraz jak równoważyć emocje i uczucia.

Twój podpis dla celów urzędowych może mieć wartość 4 bądź 22. (Czy powinien, należałoby potwierdzić u dobrego numerologa, bywają bowiem SZÓSTKI, które wymagają innego podpisu.) Wartości 4 i 22 sprawią, że wyzbędziesz się pasywnej postawy w życiu, podsycą Twoje ambicje, zdyscyplinują Cię w pracy.
Ruszysz dzięki nim dodziałania. 22 dodatkowo wzmocni Twoją intuicję, a za tym idą lepsze wybory, a wiec i lepsze życie.

Twój podpis dla celów prywatnych powinien mieć wartość 3, choć czy na pewno, również należałoby sprawdzić u numerologa. Trójka da Ci więcej lekkości i radości, otworzy Cię na świat.


Unikaj między innymi podpisów o wartości:
1 - zaburza emocje: podczas gdy są one dla Ciebie ważne, przeznaczenie liczby 7 związane z tym podpisem zamyka Cię na nie i w efekcie sprowadza samotność. Po za tym możesz się stać osobą konfliktową, bo będziesz chciał/a udowadniać, że zawsze masz rację.
7 - powoduje podob ne efekty, jak wyżej, a w skrajnych przypadkach również depresję. Zaburza relacje partnerskie, przynosi nadmierne zobowiązania rodzinne. Popycha w życie zastępcze, uzależnienia.
8 - może sprawić, że bę dziesz mieć dwa oblicza: osoby wrażliwej i jednocześnie apodyktycznej i chytrej.
6 - wzmacnia negatywne cechy SZÓSTEK, zwłaszcza pasywność i nadwrażliwość.


GRAŻYNA JANINA BĄTKOWSKA
numerolog1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R
S T U V W X Y Z  


pasek dol
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 19 numerologia (cyfryprzeznaczenia.pl)

Polityka cookies
projekt i wykonananie © 2007 netive.pl
Valid XHTML 1.0 Transitional     Valid XHTML 1.0 Transitional