19 logo 19 numerologia |  w prasie  |  kontakt
numerologia logo o mnienumerologia dla ciebienumerologia dla firm

Cykl "Podpis jako koło ratunkowe"
(szczęście jest na końcu Twojego długopisu)

"Szczęście jest na końcu Twojego długopisu. Podpis jako koło ratunkowe"
"Podpis dla Siódemki"

Tygodnik "Gwiazdy mówią...",
Nr 9 | 2.3.2008r.
Podpis to sprawa najwyższej wagi. Aby Twoje życie obfitowało w sukcesy, musi mieć on właściwą wartość numerologiczną. W tym numerze podajemy, jaki powinien być podpis urodzeniowych SIÓDEMEK.


1. Aby sprawdzić, jaką jesteś liczbą urodzeniową, zsumuj wszystkie liczby ze swojej daty urodzenia, a wynik sprowadź do najprostszej postaci, np. 4.05.1968 = 4+5+1+9+6+8 = 33 (3+3) = 6.

2. Oblicz następnie, jaką wartość ma podpis, jakiego używasz: wszystkim występującym w nim literom przyporządkuj odpowiednie liczby (pomoże Ci w tym tabelka). Liczby dodaj do siebie, a wynik, jak wyżej, sprowadź do najprostszej postaci.

3. Jeśli podpis jest niewłaściwy, koniecznie go zmień! Weź pod uwagę wszystkie imiona, jakiekiedykolwiek Ci nadano. Może na leży dodać do podpisu któreś z nich. A może wystarczy podpisywać się inicjałami? Przygotuj kilka wersji popisu o właściwej dla siebie wartości, aby mieć taki, który nadaje się do składania podoficjalnymi dokumentami, i taki, który będzie Ci służył w prywatnej korespondencji. Jolanta Ewa Marczak może się podpisywać: J. E. Marczak, Jolanta Marczak, J. M., Jola, Jolka.
Uwaga! Podpisując się odręcznie, możesz wpleść w sygnaturę dodatkowe litery, a nawet liczby, które poprawią wartość Twojego podpisu


Przyjrzyjmy się SIÓDEMCE.

Cechuje Cię: wybitna umysłowość, duchowość, intuicja, a tak że poczucie niezależności.
Jesteś najbardziej zagadkowym dziwem na całej skali numerologicznej. Możesz mieć wokół wielu ludzi i mimo to odczuwać samotność.
Z nieufnością odnosisz się do nieznanego. Twoją rezerwę inni mogą odbierać jako wyniosłość czy arogancję, podczas gdy w rzeczywistości jest to ochronna zbroja, pod którą ukrywasz wrażliwość i nieśmiałość. Masz dociekliwy umysł, niebywałą intuicję, ale i posępną naturę oraz skłonność do izolowania się, depresji, autodestrukcji.

Kosmicznym zobowiązaniem SIóDEMEK jest zaprezentowanie ludziom swojej duchowej i filozoficznej koncepcji życia, aby im uświadomić ich własne więzy z wszechświatem.

Twoim osobistym wyzwaniem jest nauka, jak otworzyć się na ludzi, jak im komunikować swoje myśli i emocje, by uniknąć izolacji i samotności.

Twój podpis dla celów zarówno urzędowych, jak i prywatnych powinien mieć wartość liczby 3 – będzie lekiem na Twoje problemy z wyrażaniem siebie, pomoże Ci komunikować się ze światem. Pod czas gdy energia SIÓDEMKI jest mroczna, TRÓJKA napełni Twoje życie jasnymi barwami. Staniesz się atrakcyjna towarzysko, zacznie Ci się szczęścić.

Unikaj między innymi podpisów o wartości:
4 - nacechuje Cię hardością; Twoje kontakty z ludźmi staną się obcesowe i nieprzyjemne, a przy tym będzie Ci brakowało pewności siebie.
Inni będą Cię odbierali jako mroczną i arogancką.
6 - spowoduje huśtawkę nastrojów; przestaniesz mieć rozeznanie w swoich emocjach: z jednej strony będziesz mieć potrzebę, aby mówić o tym, co czujesz, a z drugiej - zamkniesz się w sobie, staniesz się osobą kłótliwą, zrzędliwą; grozi Ci samotność i depresja. 9 - ściągnie na Ciebie samotność i smutek.


GRAŻYNA JANINA BĄTKOWSKA
numerolog1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R
S T U V W X Y Z  


pasek dol
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 19 numerologia (cyfryprzeznaczenia.pl)

Polityka cookies
projekt i wykonananie © 2007 netive.pl
Valid XHTML 1.0 Transitional     Valid XHTML 1.0 Transitional