19 logo 19 numerologia |  w prasie  |  kontakt
numerologia logo o mnienumerologia dla ciebienumerologia dla firm

Cykl "Podpis jako koło ratunkowe"
(szczęście jest na końcu Twojego długopisu)

"Szczęście jest na końcu Twojego długopisu. Podpis jako koło ratunkowe"
"Podpis dla Ósemki"

Tygodnik "Gwiazdy mówią...",
Nr 10 | 9.3.2008r.
Podpis to sprawa najwyższej wagi. Aby Twoje życie obfitowało w sukcesy, musi mieć on właściwą wartość numerologiczną. W tym numerze podajemy, jaki powinien być podpis urodzeniowych ÓSEMEK.


1. Aby sprawdzić, jaką jesteś liczbą urodzeniową, zsumuj wszystkie liczby ze swojej daty urodzenia, a wynik sprowadź do najprostszej postaci, np. 4.05.1968 = 4+5+1+9+6+8 = 33 (3+3) = 6.

2. Oblicz następnie, jaką wartość ma podpis, jakiego używasz: wszystkim występującym w nim literom przyporządkuj odpowiednie liczby (pomoże Ci w tym tabelka). Liczby dodaj do siebie, a wynik, jak wyżej, sprowadź do najprostszej postaci.

3. Jeśli podpis jest niewłaściwy, koniecznie go zmień! Weź pod uwagę wszystkie imiona, jakiekiedykolwiek Ci nadano. Może na leży dodać do podpisu któreś z nich. A może wystarczy podpisywać się inicjałami? Przygotuj kilka wersji popisu o właściwej dla siebie wartości, aby mieć taki, który nadaje się do składania podoficjalnymi dokumentami, i taki, który będzie Ci służył w prywatnej korespondencji. Jolanta Ewa Marczak może się podpisywać: J. E. Marczak, Jolanta Marczak, J. M., Jola, Jolka.
Uwaga! Podpisując się odręcznie, możesz wpleść w sygnaturę dodatkowe litery, a nawet liczby, które poprawią wartość Twojego podpisu


Przyjrzyjmy się ÓSEMCE.

Cechuje Cię: większy niż w przypadku innych liczb upór, ambicja i siła woli, a także energiczność i bojowość. Jesteś najsilniejszą osobowością spośród wszystkich liczb. Nie poprzestajesz na małych marzeniach, umiesz i chcesz dążyć do władzy, honorów i sukcesów. Masz dobrą rękę do spraw finansowych. Nie bujasz w obłokach, świat widzisz takim, jaki jest. W obliczu zagrożeń zachowujesz zimną krew. Prywatnie - każdego jesteś w stanie uwieść. Wszystko to jednak pod warunkiem, że Twoje wibracje nie są zaburzone. W przeciwnym razie zamieniasz się w gwałtownego tyrana, egoistę gotowego wszyst ko zrobić, aby zaspokoić swoje wybujałe ambicje.

Kosmicznym zobowiązaniem ÓSEMEK jest pokazanie na własnym przykładzie, jak dzięki pilności, pracowitości i dyscyplinie można zdobyć pieniądze, sukces i wszystko, co najlepsze.

Twoim osobistym wyzwaniem jest na uczenie się, jak być bardziej elastycznym i tolerancyjnym, oraz jak osiągnąć równowagę pomiędzy materialną i duchową sferą życia.

Twój podpis dla celów urzędowych powinien mieć wartość liczby 1. Jako ÓSEMKA umiesz z determinacją dążyć do celu, a 1 tę pozytywną cechę wzmacnia, przy czym otwiera Cię na słowo, poprawia Twoje zdolności komunikacyjne. Związane z tym podpisem przeznaczenie liczby 9 zapewnia Ci znakomity kontakt z ludźmi, co podczas załatwiania spraw bardzo się przydaje.

Dla celów prywatnych podpis wielu ÓSEMEK, ale nie wszystkich (najlepiej, aby ustalił to numerolog), powinien mieć wartość liczby 3. Poprawi Twoją umiejętność porozumiewania się z ludźmi, wniesie do kontaktów z nimi więcej łagod ności. ÓSEMKI są wymagające wobec innych, a dzięki TRÓJCE dasz przestrzeń każdemu człowiekowi, znajdziesz w sobie dla niego więcej tolerancji, co z pewnością poprawi jakość Waszych relacji.

Unikaj między innymi podpisów o wartości:
5 - przynosi duże zaburzenia, gwałtowność w zachowaniu, niecierpliwość, a także skłonność do migren, chorób stawów i kręgosłupa, sztywość mięśni.
6 - działa podobnie jak podpis o wartości 5, ponieważ wiąże się z przeznaczeniem tej liczby. Daje też zaniżoną samoocenę i psuje charakter - możesz się stać osobą cyniczną, okrutną, despotyczną, gwałtowną, przykrą dla otoczenia.
7 - powoduje huśtawkę emocjonalną, czasami skłonność do depresji i poważnych chorób.


GRAŻYNA JANINA BĄTKOWSKA
numerolog1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R
S T U V W X Y Z  


pasek dol
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 19 numerologia (cyfryprzeznaczenia.pl)

Polityka cookies
projekt i wykonananie © 2007 netive.pl
Valid XHTML 1.0 Transitional     Valid XHTML 1.0 Transitional