19 logo 19 numerologia |  w prasie  |  kontakt
numerologia logo o mnienumerologia dla ciebienumerologia dla firm

Cykl "Podpis jako koło ratunkowe"
(szczęście jest na końcu Twojego długopisu)

"Szczęście jest na końcu Twojego długopisu. Podpis jako koło ratunkowe"
"Podpis dla Dziewiątki"

Tygodnik "Gwiazdy mówią...",
Nr 11 | 16.3.2008r.
Podpis to sprawa najwyższej wagi. Aby Twoje życie obfitowało w sukcesy, musi mieć on właściwą wartość numerologiczną. W tym numerze podajemy, jaki powinien być podpis urodzeniowych DZIEWIĄTEK.


1. Aby sprawdzić, jaką jesteś liczbą urodzeniową, zsumuj wszystkie liczby ze swojej daty urodzenia, a wynik sprowadź do najprostszej postaci, np. 4.05.1968 = 4+5+1+9+6+8 = 33 (3+3) = 6.

2. Oblicz następnie, jaką wartość ma podpis, jakiego używasz: wszystkim występującym w nim literom przyporządkuj odpowiednie liczby (pomoże Ci w tym tabelka). Liczby dodaj do siebie, a wynik, jak wyżej, sprowadź do najprostszej postaci.

3. Jeśli podpis jest niewłaściwy, koniecznie go zmień! Weź pod uwagę wszystkie imiona, jakiekiedykolwiek Ci nadano. Może na leży dodać do podpisu któreś z nich. A może wystarczy podpisywać się inicjałami? Przygotuj kilka wersji popisu o właściwej dla siebie wartości, aby mieć taki, który nadaje się do składania podoficjalnymi dokumentami, i taki, który będzie Ci służył w prywatnej korespondencji. Jolanta Ewa Marczak może się podpisywać: J. E. Marczak, Jolanta Marczak, J. M., Jola, Jolka.
Uwaga! Podpisując się odręcznie, możesz wpleść w sygnaturę dodatkowe litery, a nawet liczby, które poprawią wartość Twojego podpisu


Przyjrzyjmy się DZIEWIĄTCE.

Cechuje Cię: bogate życie duchowe i rozwinięta intuicja. Jesteś osobą uczuciową, wrażliwą, ofiarną, hojną i szlachetną. Masz szerokie horyzonty umysłowe, niezwykłe predyspozycje psychiczne i dar przewidywania. Nigdy nie pozostaniesz obojętna wobec cierpienia czy ludzkiej biedy. Dopingujesz, pocieszasz i przydajesz wartości innym. Starasz się dzielić z każdym swoją mądrością i miłością. Czujesz się spełniona i szczęśliwa tylko wtedy, gdy służysz innym. Masz silny charakter, władczy i czasem wybuchowy. Gdyby jednak Twoje wibracje były zaburzone, wszystkie te piękne cechy zostałyby zamienione na: agresję, nietolerancję dla cudzych wad, nadmierny temperament, wybuchowość, władczość, niecierpliwość, wyniosłość, konfliktowość, obojętność wobec cudzych problemów.

Kosmicznym zobowiązaniem DZIEWIĄTEK jest uczenie innych akceptacji i miłości bliźnich, podkreślanie wagi moralnych i duchowych wartości, które czynią nas istotami świetlistymi.

Twoim osobistym wyzwaniem jest nauka wyciszenia i równoważenia swojej ognistej i pełnej temperamentu osobowości.

Twój podpis dla celów urzędowych powinien mieć wartość liczby 1 - pozwoli Ci myśleć nie tylko o tym, jak pomagać innym, ale także o tym, jak zaspokoić swoje potrzeby. Da Ci większą pewność siebie. Intuicyjna DZIEWIĄTKA z intelektualną JEDYNKĄ jest świetnym zestawem, pomoże Ci on zdziałać w życiu wiele dobrego.

Dla celów prywatnych najlepszy dla Ciebie podpis ma wartość liczby 3. Masz w zwyczaju mówić bez owijania w bawełnę o wszystkim, co dla innych może bywać bolesne, TRÓJKA tym czasem nieco złagodzi Twoje podejście do ludzi i problemów oraz zbytnią dosadność w ocenach. Dodatkowo podniesie Twoją atrakcyjność towarzyską i zapewni, że nie będziesz czuć się samotna.

Unikaj między innymi podpisów o warto ści:
4 - żeby coś przy takim podpisie zarobić, będziesz się musiała naszarpać i natyrać.
5 - niepotrzebnie dokłada ognia pod i tak już ognisty temperament DZIEWIĄTKI; może to jedynie doprowadzić do wy buchów agresji, nietolerancji, powodować zbytnią niecierpliwość.
6 - zaniży Twoją samoocenę, przywiąże Cię do domu, a to dla Ciebie zdecydowanie za małe terytorium do życia. Może spowodować huśtawkę emocjonalną, a także wiele chorób.
7 - sprawi, że zaczniesz izolować się od ludzi.
8 - sprowadzi zmienność losów oraz problemy z wyrażaniem siebie


GRAŻYNA JANINA BĄTKOWSKA
numerolog1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R
S T U V W X Y Z  


pasek dol
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 19 numerologia (cyfryprzeznaczenia.pl)

Polityka cookies
projekt i wykonananie © 2007 netive.pl
Valid XHTML 1.0 Transitional     Valid XHTML 1.0 Transitional