19 logo 19 numerologia |  w prasie  |  kontakt
numerologia logo o mnienumerologia dla ciebienumerologia dla firm

Cykl "Podpis jako koło ratunkowe"
(szczęście jest na końcu Twojego długopisu)
  • "Zdaniem numerologa: "Cisza przed burzą"
    "Gwiazdy mówią...",
    Nr 4 | 27.1.2008

"Zdaniem numerologa"
"Cisza przed burzą"

Tygodnik "Gwiazdy mówią...",
Nr 4 | 27.1.2008r.
HANNA LIS
13 maja 1970 r.

Hanna Lis
Urodzona aktorka

To urodzeniowa Ósemka o silnej osobowości i determinacji. Dla niej nie ma rzeczy nie możliwych, co sobie posta nowi, to osiąga.

Drugą liczbą, która ma na nią wielki wpływ jest Czwórka z dnia urodzenia (1+3). Ta liczba nadaje jakość urodzeniowej Ósemce. Wzmacnia jej pracowitość, determinację, ale też uniemożliwia szczere okazywanie uczuć, dodaje hardości, twardości, obcesowości... Jednakże Ósemka jest urodzonym aktorem i sprawi, że inni będą ją postrzegać tak, jak ona te go chce. Jest tak że czasem nie obliczalna i niczego nie robi połowicznie. To ona zdobywa partnerów i - gdy coś jej się nie podoba, ona zrywa związki.

Dodatkowe obliczenia liczb cząstkowych (z imion i podpisów) zdradza ją, że pani Hanna podatna jest na huśtawki emocjonalne, obsesje uczuciowe, ma silną potrzebę postawienia na swoim - a więc może być konfliktowa, zawzięta i uparta.

Mimo że pani Hanna to Ósemka, która powinna być prawa, stanowcza i stała w uczuciach, to zmiana nazwiska na Lis sprawiła, że pojawiły się w jej życiu nowe, nie korzystne energie, które osłabia ją jej poczucie własnej wartości, zamykają drogę do realizacji kariery zawodowej, co może zaowocować głęboką frustracją i wzmocnić negatywne cechy, jakie wypływają z liczb cząstkowych (imion i pod pi sów).

Ważnym elementem portretu numerologicznego są podpisy. Jeśli ich wartość wynosi 2 lub 6, mogą powodować zaniżoną samoocenę, nie pewność, potrzebę skupiania na sobie uwagi, a także obsesyjne pragnienie powiększania rodziny, pielęgnowania „gniazda” oraz... płaczliwość, złośliwość, cynizm i apodyktyczność.


TOMASZ LIS
6 marca 1966 r.

Tomasz Lis
Człowiek o dwóch duszach

Jest urodzeniową Czwórką, tzw. mistrzowską, jednak w jego przypadku wielki wpływ ma Szóstka z dnia. Można powiedzieć, że ma on jak by dwie dusze, które ze sobą walczą.

Jako urodzeniowa Czwórka jest konkretny, solidny, niezwykle pracowity, uczciwy, nie okazujący uczuć (ma problemy z ich wyrażaniem), trochę obcesowy w obejściu. Ma dużą intuicję. Z drugiej strony, za sprawą Szóstki z dnia, jest emocjonalny, potrzebuje ciepła, okazywania uczuć i mówienia o nich, czasami jest wręcz nadwrażliwy. Może pojawić się nawet obsesja na tle uczuć, co sprawia, że relacje rodzinne mogą być nie co za burzone.

Taka kombinacja cech powoduje, że pan Tomasz lubi na rzucać innym swoje racje, wszystko wokół kontrolować, nie wyłączając rodziny. Jest nie zwykle nerwowy i uparty. A gdy dodamy do tego pragnienie narzucenia swojego widzenia świata bliskim oraz osobom, które w jakiś sposób od nie go zależą (np. podwładnym), otrzymujemy portret despoty i tyrana, który walczy z targającymi nim sprzecznymi uczuciami i skłonnościami.Zderzenie tytanów

W tym związku mocniejszą osobowością jest pani Hanna, jakkolwiek oboje są silni, uparci i mogą być czasem w stosunku do siebie złośliwi. Ma ją potrzebę niezależności, kontrolowania partnera, stawiania na swoim, a tak że... niezdrowego rywalizowania w sferze zawodowej.

Ponieważ oboje mają w swoich portretach numerologicznych silne Szóstki (pani Hanna powinna sprawdzić swój podpis - jeśli ma energię tej liczby, należy ją natychmiast zmienić!), to ma ją zaniżoną ocenę własnej osoby, co sprawia, że chcą się wywyższać, wytykać innym wady i nieustannie potwierdzać swoją atrakcyjność - może ich to popychać do flirtowania poza związkiem. Te cechy za pewne ujawnią się, gdy gorąca z początku miłość zacznie stygnąć.

Czy ich małżeństwo przetrwa?

Z pewnością nie będzie łatwo - jeśli burze będą zbyt silne, mogą się rozstać. Bardziej jednak prawdopodobne jest, że pozostaną ze sobą, tkwiąc latami w związku oscylującym między namiętną miłością a antypatią wobec partnera. Jeśli nie znajdą szczęścia w domu, zaczną go szukać po za nim - rzucając się albo w związki poza małżeńskie, albo pracoholizm.GRAŻYNA JANINA BĄTKOWSKA
numerolog


pasek dol
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 19 numerologia (cyfryprzeznaczenia.pl)

Polityka cookies
projekt i wykonananie © 2007 netive.pl
Valid XHTML 1.0 Transitional     Valid XHTML 1.0 Transitional